Architekt – projekty domów Białystok

Architekt – projekty domów Białystok i okolice.

Od wielu lat będąc w branży budowlanej, mieliśmy okazję projektować i poznać problematykę w zasadzie wszelkiego rodzaju projektów: domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinncyh, hoteli, budynków administracyjnych i biurowych, magazynów, zakładów przemysłowych, urządzeń sportowych i rekreacyjnych.
Mamy na swoim koncie współpracę przy wielu znanych obiektach na terenie naszego miasta i okolic, które wykonywaliśmy podczas pracy w poprzednich biurach projektowych. Są to między innymi: kryte pływalnie w Bielsku Podlaskim i Michałowie, fabryka mebli Nowy Styl w Jaśle, fabryka B.A.T w Augustowie, budynek białostockiego Sądu Rejonowego, rozbudowa Sądu Okręgowego oraz urzędów – Marszałkowskiego czy Wojewódzkiego. To tylko kilka z miejsc dobrze znanych Podlasianom, przy tworzeniu których uczestniczyliśmy.

Oferta związana z projektowaniem architektonicznym to głównie projekty:
-projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych Białystok i okolice
-Adaptacje projektów gotowych (typowych domów jednorodzinnych)
-Budynków użyteczności publicznej
-Budynków handlowo – usługowych
-Budynków przemysłowo – magazynowych
-Obiektów związanych ze sportem i rekreacją
-Lokali handlowych i usługowych

Decydując sie na nasze usługi projektowe gwarantujemy rzetelne i terminowe wykonanie pracy. Wszelkie formalności urzędowe (przygotowywanie i składanie wniosków) związane z uzyskiwaniem niezbędnych decyzji i postanowień wchodzą w zakres naszej pracy nad projektem, dzięki czemu w zasadzie całkowicie ograniczymy Państwa czas spędzony w urzędach .
Satysfakcję przynosi każdy rzetelnie zrobiony projekt, który spełnia potrzeby Klienta.

 

Brak możliwości komentowania