Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz Białystok
W ofercie pracowni znajdziecie Państwo cały wachlarz usług związanych z projektowaniem wnętrz. Możemy wykonać projekt aranżacji wnętrza zarówno komercyjnego jak i przeznaczonego dla osoby prywatnej. Jako projektanci wnętrz Białystok i okolice wykonujemy głównie projekty wnętrz na terenie województwa.
Podczas gdy Państwa wizja jest realizowana, nie musicie się Państwo przejmować  przebiegiem prac – my jako projektanci zapewnimy pełen  nadzór i koordynację w trakcie realizacji.
Osoba zamawiająca projekt wnętrz, przy naszej pomocy, jeszcze “na papierze” wybiera pasujące jej rozwiązania funkcjonalne oraz wizualne. W trakcie pracy projektowej nad wnętrzami czy projektami budynków jako projektanci wnętrz oferujemy naszym Klientom realistyczne wizualizacje, na których można zobaczyć, jak wymarzone wnętrze lub budynek będzie wyglądał w rzeczywistości. W cenę usługi wliczamy także nadzór nad realizacją wnętrza, jak również wizyty w salonach i sklepach celem obejrzenia na żywo wybranych elementów wykończenia wnętrz.

Celem naszej pracowni jest spełnianie wymagań i potrzeb Klientów oraz maksymalne wykorzystanie możliwości stwarzanych przez projektowaną przestrzeń, bez względu czy jest to kuchnia w domu czy bloku. Cały proces projektowania wnętrz, na etapie tworzenia koncepcji, jest wspomagany wizualizacjami co zwiększa jego efektywność, pozwala na szybszą ocenę przez klienta, ułatwia to wybór właściwych koncepcji oraz, co najważniejsze, zwiększa jakość współpracy między klientem, a projektantem. Nasze doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz prowadzeniu realizacji pomoże Klientom uniknąć kosztownych błędów i zaoszczędzić czas. Dzięki znajomości rynku materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań w korzystnej cenie.
Poniżej przedstawiamy tylko niektóre przykłady z naszej oferty projektowej:
-Wnętrza mieszkalne
-Wnętrza komercyjne
-Aranżacje łazienek
-Nadzór i koordynacja realizowanych wnętrz

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy niezbędnych informacji odnośnie zakresu pracy i dopasujemy do Państwa formę naszej współpracy.

Projektanci wnętrz Białystok – zapraszamy do kontaktu.

Projektanci wnętrz Białystok.

Brak możliwości komentowania